AC0805FR-075R9L
MFR.Part #
AC0805FR-075R9L
JLCPCB Part #
C228931
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS