AC0805FR-075M1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0805FR-075M1L
JLCPCB Part #
C144552
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS