AC0805FR-07560RL
MFR.Part #
AC0805FR-07560RL
JLCPCB Part #
C228903
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS