AC0805FR-074K99L
MFR.Part #
AC0805FR-074K99L
JLCPCB Part #
C228871
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS