AC0805FR-07487KL
MFR.Part #
AC0805FR-07487KL
JLCPCB Part #
C228853
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS