AC0805FR-073M9L
MFR.Part #
AC0805FR-073M9L
JLCPCB Part #
C228807
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.9MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS