AC0805FR-0739RL
MFR.Part #
AC0805FR-0739RL
JLCPCB Part #
C228788
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 39Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS