AC0805FR-0730RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0805FR-0730RL
JLCPCB Part #
C228740
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS