AC0805FR-0723R2L
MFR.Part #
AC0805FR-0723R2L
JLCPCB Part #
C228650
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 23.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS