AC0805FR-0723K2L
MFR.Part #
AC0805FR-0723K2L
JLCPCB Part #
C228648
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 23.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS