AC0805FR-0720R5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0805FR-0720R5L
JLCPCB Part #
C228628
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 20.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS