AC0805FR-0720KL
MFR.Part #
AC0805FR-0720KL
JLCPCB Part #
C138271
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 20kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS