AC0805FR-071R4L
MFR.Part #
AC0805FR-071R4L
JLCPCB Part #
C228616
Description
-55℃~+155℃ 1.4Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS