AC0805FR-071R47L
MFR.Part #
AC0805FR-071R47L
JLCPCB Part #
C228615
Description
-55℃~+155℃ 1.47Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS