AC0805FR-071M3L
MFR.Part #
AC0805FR-071M3L
JLCPCB Part #
C228597
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS