AC0805FR-07147RL
MFR.Part #
AC0805FR-07147RL
JLCPCB Part #
C228308
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147Ω 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS