AC0805FR-0713R7L
MFR.Part #
AC0805FR-0713R7L
JLCPCB Part #
C228301
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.7Ω 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS