AC0805FR-0712R4L
MFR.Part #
AC0805FR-0712R4L
JLCPCB Part #
C228288
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS