AC0805FR-07102KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0805FR-07102KL
JLCPCB Part #
C228247
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS