AC0805DR-073K92L
MFR.Part #
AC0805DR-073K92L
JLCPCB Part #
C7065914
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.92kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS