AC0805DR-073K3L
MFR.Part #
AC0805DR-073K3L
JLCPCB Part #
C727978
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS