AC0805DR-07200KL
MFR.Part #
AC0805DR-07200KL
JLCPCB Part #
C5552390
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS