AC0805DR-07100KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0805DR-07100KL
JLCPCB Part #
C6492087
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS