AC0612JR-07680RL
MFR.Part #
AC0612JR-07680RL
JLCPCB Part #
C855084
Description
-55℃~+155℃ 680Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS