AC0612JR-073K3L
MFR.Part #
AC0612JR-073K3L
JLCPCB Part #
C855064
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS