AC0612JR-07240RL
MFR.Part #
AC0612JR-07240RL
JLCPCB Part #
C855045
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS