AC0612JR-07220RL
MFR.Part #
AC0612JR-07220RL
JLCPCB Part #
C855043
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS