AC0612JR-071R6L
MFR.Part #
AC0612JR-071R6L
JLCPCB Part #
C855036
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS