AC0612JR-0718RL
MFR.Part #
AC0612JR-0718RL
JLCPCB Part #
C855027
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS