AC0612JR-07100KL
MFR.Part #
AC0612JR-07100KL
JLCPCB Part #
C855011
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS