AC0612FR-074R7L
MFR.Part #
AC0612FR-074R7L
JLCPCB Part #
C854981
Description
-55℃~+155℃ 4.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS