AC0612FR-0747RL
MFR.Part #
AC0612FR-0747RL
JLCPCB Part #
C854978
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS