AC0612FR-0739RL
MFR.Part #
AC0612FR-0739RL
JLCPCB Part #
C705011
Description
-55℃~+155℃ 200V 39Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS