AC0612FR-07330RL
MFR.Part #
AC0612FR-07330RL
JLCPCB Part #
C854961
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS