AC0612FR-07300RL
MFR.Part #
AC0612FR-07300RL
JLCPCB Part #
C854958
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS