AC0612FR-0720RL
MFR.Part #
AC0612FR-0720RL
JLCPCB Part #
C854940
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS