AC0612DR-07523RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0612DR-07523RL
JLCPCB Part #
C6113819
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 523Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS