AC0603JR-7W10KL
MFR.Part #
AC0603JR-7W10KL
JLCPCB Part #
C6113783
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS