AC0603JR-132K2L
MFR.Part #
AC0603JR-132K2L
JLCPCB Part #
C6113773
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS