AC0603JR-10820RL
MFR.Part #
AC0603JR-10820RL
JLCPCB Part #
C5936530
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS