AC0603JR-0739KL
MFR.Part #
AC0603JR-0739KL
JLCPCB Part #
C228186
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS