AC0603JR-0710KL
MFR.Part #
AC0603JR-0710KL
JLCPCB Part #
C140867
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS