AC0603FRE078K25L
MFR.Part #
AC0603FRE078K25L
JLCPCB Part #
C5545212
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS