AC0603FRE071K2L
MFR.Part #
AC0603FRE071K2L
JLCPCB Part #
C7065881
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS