AC0603FR-7W2R2L
MFR.Part #
AC0603FR-7W2R2L
JLCPCB Part #
C6117765
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS