AC0603FR-137K87L
MFR.Part #
AC0603FR-137K87L
JLCPCB Part #
C20141998
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS