AC0603FR-1356KL
MFR.Part #
AC0603FR-1356KL
JLCPCB Part #
C4133650
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS