AC0603FR-13432RL
MFR.Part #
AC0603FR-13432RL
JLCPCB Part #
C6113723
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS