AC0603FR-076R2L
MFR.Part #
AC0603FR-076R2L
JLCPCB Part #
C228035
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS