AC0603FR-076R19L
MFR.Part #
AC0603FR-076R19L
JLCPCB Part #
C228034
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.19Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS